Ekspert ds. administracji - PGE Baltica Sp. z o.o.

Description : Ekspert ds. administracji. Company : PGE Baltica Sp. z o.o.. Location : Warszawa, mazowieckie

Twój zakres obowiązków:

  • Administrowanie umowami najmu lokali biurowych i/lub własnych w lokalizacjach Segmentu Baltica.
  • Koordynacja zakupu, serwisu i administrowania wyposażeniem biurowym oraz meblami.
  • Koordynacja przeglądów okresowych administrowanych nieruchomości i urządzeń zgodnie z wymogami umownymi i wynikającymi z przepisów prawa.
  • Odpowiedzialność za kontraktację odbiorów prac remontowo – budowlanych w lokalach biurowych w lokalizacjach Segmentu Baltica.
  • Czuwanie nad prawidłowym zaopatrzeniem oraz funkcjonowaniem biur.
  • Przygotowywanie harmonogramów prowadzonych prac administracyjnych.
  • Kompleksowa obsługa floty samochodowej w tym obsługa samochodów Zarządu.
  • Koordynowanie zobowiązań pracowniczych związanych z flotą (kontakt z pracownikami, wsparcie windykacji, kontakt z działem prawnym, obsługa mandatów).
  • Prowadzenie samochodów osobowych i innych zgodnie z uprawnieniami.
  • Kontakt z dostawcami i kontrahentami; stały nadzór nad realizacją umów z wykonawcami oraz kontrola wykonania.
  • Udział w postępowaniach przetargowych, wybór dostawców, ustalanie warunków, przygotowanie i negocjacje kontraktów;
  • Uczestniczenie w procesie tworzenia i realizacji budżetu Zespołu Administracji.
  • Tworzenie polityk, procedur oraz regulaminów wewnętrznych w obszarze Administracji i Floty.

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja.
  • 3 lata doświadczenia stanowisku związanym z koordynacją obszaru administracji i floty.
  • Biegła Znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej i wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym (B2).

Mile widziane:

  • Znajomość SAP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w spółce będącej częścią największej krajowej Grupy Kapitałowej sektora energetycznego
  • Uczestnictwo w budowie nowoczesnej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki kariery
  • Szansę na udział w unikalnym projekcie inwestycyjnym
  • Pracę w multidyscyplinarnym międzynarodowym zespole

W przypadku wysłania aplikacji w odpowiedzi na ofertę pracy, Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie PGE Baltica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 49. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – także w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Z informacją o tym, jak przetwarzamy dane osobowe w procesach rekrutacyjnych zapoznać można się pod linkiem oraz w formularzu aplikacyjnym przed przekazaniem danych.